Bielenda na cellulit

Jeden kosmetyk na rozstępy i cellulit? Taka jest właśnie Bielenda. IQ Streve Cream –  krem wykorzystujący technologię STREVEactive Young Essence, dzięki której uzyskuje się efekt odbudowania i wzmocnienia włókna kolagenowego. Kosmetyk, według zapewnień producenta, pozytywnie wpływa na skórę obciążoną nadmiarem tłuszczu, poprawia jędrność, przywraca młodość oraz odbudowuje nadwyrężoną czasem i niezdrowym trybem życia strukturę skóry. Dodatkowy efekt to dogłębne nawilżenie oraz natłuszczenie skóry. Po zastosowaniu kosmetyku skóra staje się jędrna, napięta i sprężysta.

Na co krem?
Bielenda w jednej butelce pozwala uzyskać efekt redukcji rozstępów, zmniejszenia cellulitu, zniwelowania blizn (potrądzikowych, pooperacyjnych), wygładzenia wszelkich nierówności na skórze. Tak szerokie spektrum działania już na samym wstępie budzi pewną wątpliwość. Jeśli coś jest do wszystkiego, najczęściej okazuje się, że jest po prostu do…niczego.

Działa czy nie działa?
Tutaj trudno rozstrzygnąć. Co osoba to opinia. Ten kosmetyk, jak naprawdę niewiele preparatów, ma mocno skrajne opinie. Dla jednych jest kompletnie do niczego, inne osoby chwalą jego skuteczność, podkreślając, że kosmetyk ma niską cenę; wygodne opakowanie, które ułatwia aplikację; łatwo się wchłania; ujędrnia i wygładza skórę; spłyca rozstępy. Osoby, które zdecydowały się stosować Bielendę są zgodne co do jednego – kosmetyk nie jest w stanie w pełni zlikwidować pomarańczowej skórki. Co najwyżej lekko ujędrnia narażony na cellulit obszar. To według mnie za mało, by można było uznać ten kosmetyk za skuteczny.

Minusy
Oprócz zawodu związanego ze skutecznością preparatu, należałoby zwrócić również uwagę na inne aspekty stosowania Bielendy. Według niektórych używających ją osób kosmetyk mocno wysusza powierzchnię skóry, ma mocny niezbyt intensywny zapach, jest niewydajny.

Kupować czy nie?
Kosmetyk kosztuje około 25 złotych. Jeśli dla kogoś ta cena zachęca do eksperymentów, to warto spróbować. Jednak jeśli nie chcemy tracić czasu na trudne w ocenie kosmetyki, lepiej sięgnąć po inny preparat.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *