Acai Berry Extreme – nowy produkt na odchudzanie – opinie w internecie i moje spostrzeżenia

Osoba, która bezskutecznie próbuje schudnąć, wie, że zmniejszenie wagi nie jest proste. Ta natomiast, która nigdy nie miała większych problemów z sylwetką, będzie przekonywała, że wystarczy po prostu mniej jeść. Także i na tym polu aktualne są powiedzenia, że syty głodnego nie zrozumie, czy inaczej bogaty – biednego.

Dlatego ja co do zasady staram się nie oceniać, jestem też zdania, że do każdej sytuacji należy podchodzić indywidualnie, bo rozwiązania, które nie sprawdzą się u jednej osoby, u drugiej będą super skuteczne.

Analizując nowe produkty na rynku, staram się zatem oceniać przede wszystkim skład i sprawdzać, czy obietnice producenta mają szansę zostać spełnione. Ostatnią nowością w kategorii odchudzanie jest Acai Berry Extreme. Czy jest to produkt godny uwagi?

benefits-acai-bottle

Acai Berry Extreme – co zawiera?

Acai Berry Extreme to przede wszystkim jagoda acai, która została okrzyknięta superżywnością, po tym jak odkryto ją w lasach Amazonii.

Nie bez powodu szybko po jej znalezieniu i opisaniu rozpoczęły się szczegółowe badania na temat jej składu.

Acai zawiera całą masę niezbędnych minerałów, witamin, łatwo wchłanianych białek. Poza tym jest cennym źródłem polifenoli, które świetnie wpływają na funkcjonowanie całego ciała. Wśród antyutleniaczy najważniejsze to: flawonoidy i antocyjanidy, które korzystnie wpływają na zdrowie i chronią przed wieloma problemami, głównie chorobami cywilizacyjnymi, wzmacniają serce i opóźniają starzenie skóry.

Antyoksydanty są nam potrzebne, ponieważ neutralizują niekorzystny wpływ wolnych rodników, wzmacniają komórki i chronią je przed uszkodzeniami. Na tym poziomie są wprost nieocenione.

Jagoda acai zawiera aż 1026 antyoksydantów, według miary ORAC, jest to aż 10-krotnie więcej od żurawiny, która była uważana przed odkryciem acai za najcenniejsze źródło przeciwutleniaczy. Warto zaznaczyć, że żurawina dostarcza tylko 94 jednostek w jednym gramie. Prawda, że różnica jest ogromna?

Jagoda acai to również kwasy omega 3 i 6, jak również 18 łatwych podczas wchłaniania aminokwasów. Jagoda acai pozwala na skuteczne odchudzanie, dzięki temu, że uzupełnia niedobory, zapewnia wewnętrzną harmonię, dodatkowo świetnie syci co sprawdzili wielokrotnie tubylcy z rejonu Amazonii podczas wielogodzinnych polowań i wędrówek. Wszystko za sprawą błonnika, który zmniejsza łaknienie i pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na kalorie.

Czym różni się Acai Berry Extreme od innych pastylek z jagodą acai?

Przede wszystkim dawką. W Acai Berry Extreme znajdziemy maksymalną dawkę jagody acai, czyli aż 5000mg. Co dzięki temu można uzyskać?

Producent zapewnia, że:

  • szybszy metabolizm,
  • mniejszy głód,
  • większa energia,
  • lepsze samopoczucie.

Czy to prawda?

Opinie o Acai Berry Extreme są pozytywne. Na wielu blogach, zwłaszcza tych poświęconych zdrowemu stylowi życia i dbaniu o sylwetkę, znajdziemy mnóstwo recenzji i pozytywnych komentarzy. Dziewczyny i młodzi mężczyźni piszą, jak wiele udało im się zgubić kilogramów.

Można też poczytać opinie ogólnie o acai – jagoda ma swoich zagorzałych zwolenników, i jak to zwykle bywa…przeciwników. Jedni się zachwycają i polecają produkty z acai dalej, inni pozostają nieprzekonani.

Wracając do początku – wszystko zależy od naszej aktualnej sytuacji życiowej, poglądów i doświadczeń. Moja opinia jest taka: po porównaniu składu Acai Berry Extreme – nowości na rynku z innymi produktami z acai dostępnymi już od dłuższego czasu– według mnie produkt wydaje się godny rozważenia. W swojej kategorii kusi najbardziej. Dlatego jeśli stosujemy suplementy diety, chyba warto spróbować.

42 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *