5 laureatów Nobla rekomenduje pewien suplement diety?

Biolog z Massachusetts Institute of Technology razem z pięcioma innymi naukowcami – laureatami Nagrody Nobla, po prześledzeniu oferty suplementów diety ogłosił, że jest skłonny polecić jeden z nich. Tabletki, o których mowa, mają dbać o zachowanie masy mięśniowej, poprawiać funkcjonowanie mózgu, zwiększać poziom energii poprzez poprawę metabolizmu. Nie są stworzone po to, by leczyć choroby, ale by dbać o zdrowie. I ten fakt wyróżnia je na rynku. Sprawia, że temat zachowania zdrowia nabiera całkiem innego znaczenia.

Suplement diety polecany przez światowych naukowców to środek dokładnie zbadany, wielokrotnie przetestowany. I właśnie tym różni się od wielu preparatów dostępnych na rynku.

O jakim preparacie mowa?

elysium

Leonard Guarente jeden z najbardziej znanych badaczy zaangażowanych w projekt stawia bez wątpliwości na Basis, Elysium Health – rodzinę suplementów wspierających zdrowy metabolizm. To właśnie Elysium rozpoczyna rewolucję w myśleniu o zdrowiu.
W jaki sposób? Elysium mają zwiększać poziom substancji nazywanej NAD, odpowiedzialnej za dobre trawienie. Tabletki mają być dostępne w sprzedaży online w cenie 60 dolarów.
Poczekamy na konkrety?

Też jesteście zainteresowani? Bo ja bardzo.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *